x

Sign up for our newsletter and stay informed of the latest developments.

Bestuur - The Three Aid Foundation

Het bestuur van TTAF bestaat uit drie personen. De projecten worden aangestuurd door projectmanagers, de coördinatie hiervan is in handen van de programmamanager. De organisatie wordt ondersteund en geadviseerd door een team van specialisten.

Het bestuur vergadert tenminste vier keer per jaar meestal in het bijzijn van de programmamanager. De programmamanager overlegt en vergadert regelmatig met de projectmanagers. Twee keer per jaar is er overleg van het bestuur met de programmamanager en de projectmanagers.

Minimaal twee keer per jaar bezoekt een delegatie van TTAF de projecten.

Bestuur

Kees Vlot, voorzitter kees.vlot@ttaf.org | +31 (0)6  1371 8861
Jan van het Veld, secretaris janvhveld@ttaf.org
Albert Fieret, penningmeester albert.fieret@ttaf.org

Programmamanager

Pieter Nieland pieter.nieland@ttaf.org | +31 (0)6  5573 5649

Projectmanagers

Eline Zomer eline.zomer@ttaf.org
Corjan Legemate corjan.legemate@ttaf.org
Ayano Burka ayano.burka@ttaf.org

Ondersteuners


Teijo Venema, ambassadeur
Rob Maarseveen, ambassadeur
Arrie Huijgen, ambassadeur
Jeroen Lohuis, ict
Tom van der Belt, sparringpartner
Johanne de Heus, fotografie
Jasper van den Bovenkamp, tekst